Gelecek Tahmini Nasıl Yapılır?

No Comments Uncategorized

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve diğer uzay cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyen bir uzay ilim dalıdır. Bu ilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanların evetşamlarına yan veren bir mabeyinç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çkırmızıışmalarında, çeşitli uzay cisimlerinin insanların kişilik özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar umumiyetle Burç Yorumları adı altında binalır.

  • Astrologlar, mevlit tarihleri, mevlit saatleri ve mevlit yerleri üzere zatî detayları kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında hakikat adımları atmaları ciğerin tavsiyelerde bulunur ve reviş gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri beyninde, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini temsil fail ritüel burçları ve mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak mahal kırmızıır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Veladet hariktalrında farklı alanları temsil fail evlerdir.
Ayın Burçları Ayın yıl içinde hangi burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan çecik şeklinde bir uzay haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanların hayatlarına yan veren bir disiplindir. Zaman dahi insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine eke rağbet göstermektedirler. Bununla birlikte astrolojinin uygulanması ve kullanımı konusunda makul görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri yerine getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, umumiyetle mevlit haritası yorumlamak, kişilik analizi düzenlemek, aşk ve bağlantı astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, dirlik astrolojisi üzere konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin balkonındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne denli başarılı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Veladet haritası yorumlamak, astrologların en zemin görevlerinden biridir. Kişinin mevlit tarihine, saatine ve yerine göre hazırlanan mevlit haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları tefsir ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin muhakkak bir doğacak tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan üzere başarılı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı olduğunun altını özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji karşı daha lüks malumat sahibi tamamlanmak istiyorsanız, biraşkın terimle mukabillaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin ciğerin Astroloji Terminolojisi’ni esrarkeşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve mevlit haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi ciğerin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan şans grupları olarak görülür. Burçlar, bir mevlit tarihine göre belirlenir ve biraşkın kişiye göre kişilik ve gelecekteki olaylar karşı malumat verebilir.

  2. Arslan Burcu: Ekseri 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri beyninde doğanlamış olur ciğerin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöharbi ve özgüvenli kişilik özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay Burcu: Veladet haritasında Ay’ın olduğu burçdolaşma. Ay ıtır, bir kişinin romanesk yönden nite hissettiğine, hassasiyetine ve soluk aldığı üzere evetşama şekline nişanlık fiyat.

Burç yorumlaması karşı çok lüks malumat sahibi tamamlanmak ciğerin, astroloji terminolojisine aşina tamamlanmak önemlidir.

Terim Manaı
Veladet haritası Bir kişinin mevlit çabucak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Veladet çabucak yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini anlatım etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi karşı malumat verir.
Natal harita Veladet anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin balkonındaki olaylar ve kişilik özellikleri ile ilgili ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde deprem ederken bir başka gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin balkonındaki etkilere nişanlık edebilir.
Retrolar Bir gezegenin yanünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğustalıkimlere nişanlık edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak biraz çaba gerektirse bile, hakikat bir şekilde kullanıldığında, kişilik analizi, doğacak tahmini ve daha sağlam çok bap karşı malumat tevdi konusunda enikonu bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir