Kurma.Website

No Comments Uncategorized

İnsanların yaneşeliıkları özel hatıralarını, mütehassıslık alanlarıyla muhaliflarına çıhun kabiliyetlerini paylaşmalarını, ihtiyaç olduğunu düşündükleri bir alanda yahut dolaysız olarak kişisel isteklerini tatmin etmek yürekin kullandıkları web sitelere blog denilmektedir. Bu iş karşı elan detaylı bir şekilde vukuf iletilmek içiş blog nedir adlı yazımı okuyabilirsiniz.

# Kafalamadan önce gün kaybetmemeniz hesabına blog harismadan önce adlı yazımı okumanızı öneririm. “Sitemin ismi ne olmalı elan onu dahi bilmiyorum” diyenler yürekin de blog isim önerileri yahut domain önerileri yazım tam size nazaran.

Hasetmüzde blog mevzuları; kişilerin mütehassıslık alanları, tetkik yetenekleri gibi belirli bir fakatçta yazılabileceği gibi; her sektörden yahut her fikirden azıcık toparlayarak da website tekvin etmek mümkündür.

Yani bir gündüz teknoloji dair vukuf sunulurken; öbür gündüz, siyasetle müntesip paylaşımları blog gönülğinize amelî bir şekilde yapabilirsiniz. Bir gündüz gitar çalma dair videoteyp ve fotoğrafğraflı yayınlar yaparken; bir ahir gündüz sıkıntısızıllı telefon incelemesi yapabilirsiniz. Yahut blogunuzu harisarak ürünler satabilirsiniz.

Blog Oluşturma Ne Kadar Günımı Düzenır?
Website beğenmek 2022 tarihinden itibaren artık çok kolaylaştı. Yalnızca 25 dakikada sıfır vukuf ile sizinde blogacmak.com gibi bir siteniz kabil. Bu konuda elan detaylı bir şekilde vukuf iletilmek yürekin nite blog açılır yazımı okumanızı öneririm.

blog beğenmek gün almaz
Döneminızı matlup vahit şey domain adınızı ve tasarımınızı seçmek olacaktır. Eğer kafanızda esasen bir domain (alan adı) var ise o gün önemlice anlamda işçilikiniz hızlandı diyebilirim.

Bir web sitesi harismaktan öte blogun yürekine okuyucunun sevilmiş olduğu yazıları geçirmek, bu yazılara özgün videoteyp ve resimler yakınmak elan uzun gün alacaktır. Gerçi sadece 10-15 dakikada makale yazıp yayınlayanlar da var. Yani bu süreyi ayarlamakta size kalmış esasen.

Ne Kadara Dünyalık Evet?
Bu işçilike kafalamadan önce eminim aklınızdaki sorulardan biri “Bir web sitesi beğenmek yürekin çok varlık harcayacak mıyım?” dır.

blog beğenmek kaç varlık
Cevap “Hayırlı” Web sitesi beğenmek yürekin banko öyle faik miktarlarda varlık harcamanıza ister yasak. Siteyi kendiniz harisacağınız yürekin tasarım ve kurulum maliyetlerini ödemiyorsunuz. Normalde piyasada 700-800 TL den adiya yapılmayan bu hizmetin esasen maliyeti 1 senelik $20-25.

Yalnızca domain ve hosting yürekin bir ücret ödeyeceksiniz. O da toplamda $22 gibi bir nicelik tutacak. Yani aylık sadece $1-2 ödeyerek sitenizi harismış olacaksınız. Bunun yürekin Hostinger‘in kampanyasından faydalanacağız. Bize senelik 20-25 Dolar gibi bir rakama gelecek. Nite mı? Burdan devam…

Blog Aç Lakin Niçin?
Aslında bunun bir çok sebebi kabil, fakat en popülerleri:

Evden varlık kazanma yürekin şehir beğenmek : Türkiye’de bir çok blogger internet üzerinden blog yazarak varlık yenmek yürekin web sitelerini kullanıyor. Yalnızca part-time bir iş olarak değil, birtakımları bu olayı tam zamanlı bir iş olarak görüyorlar. Özellikle internetten varlık kazanma dair en yararlı yöntemlerden biri şehir kurmak ve şehir harismaktır.
1 kez öğren 1000 kez yap : Bir misil blog nite açılır öğrendikten sonra arkadaşınıza, dostunuza, mahelledeki rastgele bir iş yeri sahibine bloglar (siteler) açıp, bu işçiliki kendiniz yürekin bir varlık kazanma yolu haline getirebilirsiniz.
Kendini rapor etmek yürekin : Yalnızca blog geçirmek, kendi duygularını kafakaları ile üleşmek yürekin blog harisanlarda var. Ayrıca bu zevat ara sıra öyle pop oluyorlar ki on binlerce isim tarafından siteleri takip ediliyor.
Varolan işçilikinizi yetiştirmek yürekin : Blogları kişisel ve kurumsal olarak ikiye kocaoğlanrabiliriz. Kurumsal sitelerde firmalar çok azca maliyetle detaylı bir şekilde yazdıkları yürekerikler ile çok elan aşkın kitleye ulaşırlar.
Blogger cereyan etmek yürekin. “Blogger” yani blog sahibi kimesne kelimesi son günlerde toplumsal iletişim ortamı vasıtalığı ile yayıldığından çok pop bir fehva başüstüne. Bu zevat ara sıra hayatlarını ara sıra ürün incelemelerini sayfalarında yayınlıyor ve acayip nüshada bir fanatik kitlesine ehil olabiliyorlar. Bir çok bloggerın bu işçiliklerden faik reklam gelirleri elde ettikleri ortada.
Bunlar ehliyetli gelmediyse şehir kurmak yürekin 10 sebep yazıma da bir faln derim.

website kurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir