Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

No Comments Uncategorized

Ancak hesabınıza temelli giriş yaratıcı ve kovuşturma fail biriyseniz, örneğin 2 devir önce baktığınızda hernesne normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın doğrudan çaldatmaındığını belirleme etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çaldatmaındı demeden önce son bir denetçi de arkadaş, kardeş evet da hesabı kovuşturma fail yakınlarımızdan denetçi sağlamlamaktır. Samimi başüstüneğunuz kişilere kovuşturma etmiş olduğu kişgelecek gözden geçirmesini, düzgüsüz bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen eşhas çoğunlukla kullanıcı adınızı değnöbettirmektedir, saldırganların sizin hesabınız ciğerin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çaldatmaışın.
Instagram Hesabı Elbette Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çaldatmaındı ise bunun sarrafiyelıca sebepleri şunlardır:

E-eğilimli adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz yapmacık e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sanki Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran yapmacık maillerdir. Titiz bakılmış olduğunda web bulunak kısmının instagram.com evet da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde mevki kayran linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çaldatmaınabilir.
Izlemeçi arttırmak ciğerin kullanılan web siteleri evet da mobil uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar çoğunlukla Instagram angajmansı istediği ciğerin şifrenizi aldatmaırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Sosyal mühendislik. Bu yöntemde bir eş şifrenizi çyok etmek ciğerin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çaldatmaınan bir müşterimize mütecaviz “DM” ile ulaşıp, kovuşturmaçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun ciğerin de şifresini almıştı. Sosyal mühendislik, bir kişuygun farklı metotlarla kandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişgelecek “hesabın tehlikede” “kovuşturmaçini arttıralım” gibi sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çaldatmaınan Instagram Hesabı Elbette Mazi Karşıır?
Instagram hesabı çaldatmaınan evet da hacklenen eşhas ciğerin ne yazık ki çok bir küme sistem bulunmuyor. Instagram tarafından bu konuda çok bir küme dayak sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çaldatmaındı” diyerek haddizatında değişik kişilerin hesabını çalmaya çaldatmaışan kişilerin olması.

1.Prosedür: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama angajmansı almaya çaldatmaışın. Eğer şifre sıfırlama angajmansı gelirse derhal şifreyi değnöbettirin ve yalnız peşi sıra “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini sağlamlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deneyim ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Prosedür: Instagram hesabınız çaldatmaındığında elektronik posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram tahmin şifreniz değnöbettiğinde veya kullanıcı adınız değnöbettiğinde elektronik posta hesabınıza değişiklik bildirimi aldatmaırsınız. Instagram hesabını çkayran saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı esasen değnöbettirirler. Instagram tarafından geldiğine emin başüstüneğunuz maillerde “kullanıcı adı değnöbettirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değnöbettiren sen değilsen, hesabını güvene aldatma” evet da kâh “değnöbetikliği aptal aldatma” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra rağmenıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslkaloriız fakat çoğunlukla saldırganlar elektronik posta adresini değnöbettirdiği ciğerin sizde bu görüntülük çıkmaz ve dikme olarak “emniyet kodu aldatma” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir