ucbasaktarim.com: Tek Diskli Gübre Serpme Makinası

No Comments Uncategorized

Üçkafaak Tarım, tarım makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör Dal Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri ciğerin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine akla yatkın olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Oranlı cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli besin üretimi, giyecek ve barınma düzlemını sağlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanoğlu ilkel tarım hayata geçirmeye kafaladı fakat hasetmüzde toplumun sadece çok önemsiz bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını karşılayacak zirai üretimle meşguliyetmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan istem ve tarım kolünün tedricen çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına illet olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile omuz omuza vüruten tarım makineleri, tarım aletleri, otomatik ve yardımcı tarım makineleri gibi ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak kesiksizlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana gereğince değişiklıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Ayrıca sadece tarım kolü değil, ülkenin ihracat hacmi de tedricen artmaktadır.

Üçkafaak Tarım , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kaliteli iş gücü ve yüksek üretim kapasitesi eşliğinde evcil üretim gücüyle müşterilerine en uygun hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çdüzenışanı ile hareketli ve güçlü insanoğlu deposuna mevla olan Üçkafaak Tarım, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık otomobil üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katma bedel sağlayan Üçkafaak Tarım; ağır Ar-Ge çdüzenışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını sürekli yükseltmektedir. Sakır sakır inkişaf ve sıfır suç üretim sistemi, Üçkafaak Tarım ürünlerinin hem emlak ortamında hem de emlak haricinde güvenilerek kullanılmasının kafalıca nedenidir. Üçkafaak Tarım, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçkafaak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin akla yatkın ve muvazeneli bir şekilde tevziını sağlar.
Gübreyi yeterli ve güzel bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile fuzuli gübre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve bereketli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sebebiyle toprak üzerinde elan azca efor kullanma ederek çok elan sağlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın fuzuli olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sebebiyle çok elan sağlıklı lafır ve toprağınızdan elan fazla kâr ve göverti elde etmenize yardımcı olur.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması ciğerin kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan bereketli bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en koca ihtiyaçları olan besin maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayan gübrelerin kullanımı konusunda çok önemli ve ilgi edilmesi gereken bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan bereketli gerilar elde edebilirsiniz.

Üçkafaak Tarım olarak bir başka ürünümüz olan Traktör Dal Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine üstlenmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi temel seviyesinden üstlenmek ve bekleyen bir damperli kamyona evet da açık bir trap kazısına bozmak ciğerin münteşir olarak kullanılır. Dal yükleyici ile omuz omuza bir malzemeyi yere itmeden üstlenmek mümkündür. Dal yükleyiciler ekseri istiflenmiş olan bir malzemeyi temel seviyesinden üstlenmek ciğerin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap kazısı gibi alanlara bozmak ciğerin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan art yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıailelabilir bir rabıtalantı parçası üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değustalıktirilebilir ve birçok ağababaşmanla da yaygınletilebilir. Temel bileşenler ekseri hidrolik bileşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çdüzenıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da akım ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara gereğince nispeten sakıt maliyetleri ve çok yönlülükleri de art yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör art yükleyiciler ciğerin yeğleme edilebilecek birçok üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın çalım gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem yükselmek hem de kalite olarak avantaj sağlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Tarım makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden Üçkafaak Tarım’ın art yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bilim sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri ağızotu bitkilerinin tahsil ve balyalama ustalıklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu örgülması ustalıklemlerini sağlayan bir makinedir. Üçkafaak Tarım olarak Ot Toplama Tırmıkları da tarım makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 temel gruba ayrılır.

Ağızotu muhtelit makinası, besi hayvancılığı veya benzin hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme kız sırasında iş yüklükünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında ilgi etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine ilgi edilmediği hin hayvanın benzinü ve etinden verim düzenınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk girişim olarak besleme kız sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken tüm gıdaları yekta seferde alabilir ve elan uygun beslenebilir. Ağızotu karmanın örgülması hayvanın tüketmesi gereken tüm gıdaları bir araya getirerek elan uygun beslenmesine böylece elan fazla verim almanızı sağlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile omuz omuza Ağızotu Muhtelit Makinaları da Üçkafaak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçkafaak Tarım olarak önlemlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de evetğu gibi en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçün) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi örgüsı servet sahibi ve bereketli bir zirai üretim ciğerin koca avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya tarımı ciğerin önemli bir köprü ustalıklevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan uygun durumlara gelmesi ciğerin zirai ihracat noktasında Üçkafaak Tarım olarak tüm çdüzenışanlamış olurımızın katkısıyla omuz omuza
Üçkafaak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ile birlikte devamını görmek için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir