valorant hile satın al

No Comments Uncategorized

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde konum almasının en önemli nedenlerinden biri tıkır ile (UC yöntemiyle) oyun içinde kızılışdoneş bünyelabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle oyun yürekersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kızılışdoneş yapabilmek yürekin oyuna online yöntemlerle tıkır yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile kızılışdoneş yapabilmek o derece kolayca bileğildir. Çünkü bu medarımaişetlemler dolar kuru üzerinden muamele bünyeldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok güçlü oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek yürekin ya da oyunda henüz lüks tabanca gücü gibi hilelere başvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin yürekine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini bakış ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu kırmızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri yürekin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler yürekin oyunu henüz güzel oynamanızı sağlayacak fakat memnuiyet olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere konum mevdutir. Başkaca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere bile konum mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en tehlikeli olan ve hesabınızın banlanmasına illet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi yürekerindeki mevhum paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu mevhum paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular oyun içerisinde konum saha kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Düzen içinde satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da gayrı oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğmedarımaişettirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde konum saha UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler tarafından oluşturulduğu yürekin yürekine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi ziyan verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok taalluk gharabelik ve gayrı oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta oyun bünyemcıları tarafından turnuvalar esnasında bilcümle oyuncuların nerede olduklarını seyircilere açıklamak yürekin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü kişiler tarafından bu mekanizma hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek yürekin baki yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çkızılışmasını engellemeye çkızılışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi yürekin her dakika bir defa bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında konum saha duvarların arkasını görme özelliğine sahip olurlar. şayet rakip bir engelın arkasında veya oyunda konum saha dağ ve tepelerin arkasındaysa bu alengir sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz alınsında sizi zahmetlilü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine için kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot tenha sözcük gibi görünse bile esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, nişane kabul etmek veya bir nesneyi nişan kabul etmek mazmunına gelirken Bot kelimesi, bir medarımaişetin kendiliğinden olarak bünyelması mazmunına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan alma mazmunına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir